ZAG - kontenery, hakowce, konstrukcje stalowe, pojemniki metalowe - O nas

O nas

Firma powstała w 1986 roku. Nasz podstawowy produkt to kontenery "hakowce" oraz różnego typu pojemniki metalowe. Kontenery naszej produkcji cechuje przede wszystkim wysoka jakość a także atrakcyjna cena.

Naszym głównym profilem działalności od 2000 roku jest produkcja wyrobów metalowych, podstawowy produkt to kontenery tzw. „hakowce” do przewozu i magazynowania min. złomu, gruzu, drewna; kontenery do przewożenia różnego rodzaju odpadów;  oraz wszelkiego typu pojemników metalowych oraz konstrukcji stalowych.

Biorąc pod uwagę potrzeby naszych Klientów każde zamówienie traktujemy indywidualnie i z największą starannością. Nasze możliwości techniczne pozwalają nam na wykonanie kontenera na każdy pojazd przystosowany do transportowania tego typu jednostek załadunkowych.

Stosowanie wysokiej jakości materiały a także wysoka dbałość o cały proces produkcji powodują, że oferowane przez nas kontenery to dobry i sprawdzony produkt. Wykonujemy kontenery na indywidualne zamówienie i według potrzeb Klienta.

Doświadczona i wysoko wykwalifikowana kadra jest gwarancją najwyższej jakości i niezawodności naszych kontenerów.

Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi kontenerami produkowanymi przez nasza firmę.

Zapraszamy do współpracy